DE EN FR ES PL

WSPARCIE GŁÓWNEGO PROJEKTANTA

OBOWIĄZKI
  • wsparcie głównego projektanta w codziennych obowiązkach
  • uaktualnianie istniejących etykiet oraz tworzenie nowych w oparciu o istniejące projekty
  • przygotowywanie materiałów graficznych (ulotki, plakaty, banery, itp.) w oparciu o istniejące projekty
  • przygotowywanie wszystkich materiałów do druku
  • przygotowywanie wszystkich materiałów w wersji elektronicznej do użytku w sieci
  • stała współpraca z działem marketingu
  • obsługa strony internetowej - edycja treści
WYMAGANIA
  • praktyczna znajomość DTP
  • Preferowane doświadczenie, najlepiej w drukarni
  • Biegła znajomość programów z pakietu Adobe: Ilustrator, Indesign, Photoshop
  • Biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane umiejętności redakcyjne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność, dbanie o detale
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
  • Umiejętność słuchania ze zrozumieniem
  • Zainteresowanie turystyką, branżą outdoor, zdrową żywnością, dietetyką będzie dodatkowym atutem
OFERTA
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3/4 lub 1/2 etatu)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w młodej rozwijającej się firmie, pod okiem doświadczonego projektanta
  • Możliwość rozwoju posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • Współpraca z kreatywnym młodym zespołem (Polska i Europa)

Zamknij

ZGŁOSZENIA
kontakt@lyofood.com

Zgłoszenia przyjmujemy drogą emailową. Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie aplikacji wraz z załączonym CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym.
W tytule wiadomości prosimy wpisać nagłówek: JEST ROBOTA

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu dalszej weryfikacji.