(edited)
DE EN FR ES PL
Z kodem rabatowym SPRING15: 15% zniżki na produkty nieprzecenione przy zakupach za min. 130zł.

Kierownik ds logistyki

OBOWIĄZKI
  • Planowanie przyjęć i wydań ładunków.
  • Kontrola zapasów – monitorowanie zgromadzonych wyrobów gotowych.
  • Optymalizacja przestrzeni – zarządzanie magazynem.
  • Planowanie strategii logistycznej – organizacja procesów dystrybucji, współpraca z firmami kurierskimi.
  • Sprawowanie nadzoru nad procesem kompletacji.
  • Optymalizacja transportu – współpraca z firmami transportowymi.
  • Koordynacja czynności z Kierownikiem produkcji w celu optymalizacji produkcji i dostarczania zamówień klientom docelowym.
WYMAGANIA
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie zdolności analitycznych
  • Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętności z zakresu inteligencji emocjonalnej – słuchanie i negocjowanie
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu.
MILE WIDZIANE
  • Kompetencje z zakresu informatyki - wiedza o nowoczesnych technologiach stosowanych w branży
  • Znajomość języków obcych
  • Pasja do outdooru
GWARANTUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do Twojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy
  • Praca w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie z ciekawym produktem
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zajmującej się handlem międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju posiadanych kwalifikacji i kompetencji oraz zdobywanie nowych.
  • Program Multisport.

Zamknij

Asystent / Asystentka działu Kadr

OBOWIĄZKI
  • Bieżące wsparcie specjalisty kadrowo-płacowego.
  • Wsparcie obsługi kadrowo-płacowej pracowników (m.in.: koordynacja rozliczenia czasu pracowników, tworzenie harmonogramów, monitorowanie zgodności danych)
  • Współpraca z różnymi działami firmy.
  • Wprowadzanie danych do systemu Optima.
  • Weryfikowanie list obecności.
  • Prowadzenie akt osobowych i inne obowiązki związane z obsługą kadrową pracowników.
WYMAGANIA
  • Nie wymagamy doświadczenia, wdrożymy i nauczymy.Wartością mile widzianą będzie zainteresowanie prawem pracy. Jeśli studiujesz na kierunku o specjalizacji związanej z tematyką kadr i płac i chcesz zobaczyć jak wygląda praca w takim dziale to skontaktuj się z nami.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu z wynagrodzeniem adekwatnym do Twojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale kadr i płac
ZGŁOSZENIA

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z załączonym CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres:

Aby aktywnie uczestniczyć w rekrutacji, uprzejmie prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LYOFOOD Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu dalszej weryfikacji.