(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł
  /   Testimonials   /   Adam Bielecki ambasador marki LYOFOOD

Adam Bielecki

Adam Bielecki - rocznik ’83. Himalaista i podróżnik. Klub Wysokogórski Kraków. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Pochodzi z Tychów, mieszka w Krakowie. Absolwent Psychologii UJ. Wspina się w górach od 17 lat. Leader kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach.

Zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat, samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri 7010 m. Jesienią 2011 roku zdobył piąty szczyt świata Makalu 8463 m bez użycia tlenu. 9 marca 2012 wraz z Januszem Gołębiem dokonał pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I 8068 m co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic, a także uznane zostało za największe osiągniecie w dziedzinie eksploracji w 2012 roku przez prestiżowy portal amerykański explorersweb.

  

Zdobywca K2 (31 lipca 2012) i Broad Peaka - pierwsze zimowe wejście (5 marca 2013). Na wiosnę 2014 roku wział udział w zakończonej sukcesem wyprawie na północna scianę Kanczendzongi kierowanej przez Denisa Urubko. Nigdy nie używał dodatkowego tlenu z butli podczas swoich wspinaczek.

Adam nigdy też nie przepadał za żywnością liofilizowaną:

“Kiedyś sądziłem, że wszystkie liofilizaty są niesmaczne, produkty LYOFOOD są dowodem na to, jak bardzo się myliłem.”

poznaj Adama