(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł
  /   Testimonials   /   Liv Sansoz

Liv Sansoz

Liv jest kobietą, która kocha wspinaczkę skałkową, alpinizm, narciarstwo i paralotniarstwo. Dwa razy uzyskała tytuł podczas światowych zawodów wspinaczkowych, a ogólem jest trzykrotną zwyciężczynią Pucharu Świata. Jest jedną z pierwszych kobiet, które osiągnęły we wspinaczce 8c+ (5.14c) w 2000 roku.

"Będąc w górach i na codzień mieszkając poza miejscem mojej wspinaczkowej pasji, latając lub jeżdżąc na nartach pośród szczytów Chamonix, gdzie obecnie przebywam; to wszystko zapewnia mi niewiarygodnie energiczny oraz piękny styl życia. Cokolwiek robię, potrzebuję przekraczania swoich granic i muszę dawać z siebie wszystko. Trochę nadaktywna, kocham pisać, czytać, gotować, podróżować, odnawiać swój dom i dzielic się niezapomnianymi chwilami z moimi przyjaciółmi."

Liz Sanzos o LYO

"Przez większość czasu sucha żywność nie jest dobra i przez to zawsze kończymy niosąc "prawidzwe" jedzenie na dwa lub trzy dni wspinaczkowe bądź na całą wyprawę. Dzięki posiłkom LYO znalazłam najlepszy kompromis. Prawdziwy smak, duża różnorodność i wysoka jakość liofilizowanego jedzenia o minimalnej wadze oraz wielkości w sam raz do plecaka. To jest to, czego szukałam!"


Poznaj Liv