DE EN FR ES PL
  /   Testimonials   /   Sean Villanueva O'Driscoll

Sean Villanueva O'Driscoll

Sean Villanueva O'Driscoll autograph

Sean Villanueva O'Driscoll jest profesjonalnym wspinaczem, a ostatnio zadebiutował jako producent filmowy w zabawnym "Adventures of the Dodo". The Dodo's Delight stał się wielkim hitem.

Jego specjalnością jest wspinaczka wielkościanowa w ciężkich warunkach i gra na irlandzkim flecie.

"Granie na instrumencie podczas wypraw to coś wspaniałego, możesz zrobić coś innego niż czekać, coś co łączy Cię z danym momentem i pomaga rozładować napięcie, które może przynieść wspinanie."

Jego wyprawy w najodleglejsze zakątki świata wzbudzają powszechny podziw. Poświęcenie i wytrwałość w zdobywaniu wielkich, dziewiczych ścian, razem z czystością stylu wspinaczki i stylu życia czyni z Seana, dla wielu ludzi, wzór do naśladowania!   

camp on a mountain incline mountain view 

"Lubię wyzwanie w postaci wspinaczki w stylu klastycznym na duże, olbrzymie, ściany skalne...najlepiej w dzikich i odizolowanych miejscach. Wytyczyłem nową drogę w Patagonii, Pakistanie, Chinach, Wenezueli, ziemi Baffina i Grenlandii. Kocham przygody, które pchają mnie w najpiękniejsze miejsca na świecie."

climbing a steep mountain face Sean Villanueva climbing climbing in the mountains

"Dobre i zdrowe odżywianie jest dla mnie bardzo istotne.."

Niedawno Sean zadebiutował jako kucharz i pomógł stworzyć Zielone curry z pokrzywą. To nie jest klasyczne wegetariańśkie curry. To jest Curry Seana. Musieliśmy dodać pokrzywy- które kocha, pozbyć się ziemniaków- których unika, dołączyć mleko kokosowe i wkroić tyle warzyw, ile mieliśmy w lodówce! O smak dbają aromatyczne przyprawy, takie jak: kurkuma, kolendra, kminek, czosnek, imbir, czy trawa cytrynowa. 

Sean Villanueva O'Driscoll

meet Sean

x