(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł

Dzieki wykorzystaniu
nowoczesnej Technologii
oraz ścisłej Współpracy
Ze specjalistami ds. żywienia
LYOFOOD dostarcza
optymalnie zbilansowane dania o
minimalnej wadze i maksymalnych
wartościach odżywczych,

Bez konserwantów
i sztucznych dodatków.

Historia LYOFOOD jest silnie powiązana z firmą Lyovit - jednym z największych Producentów liofilizowanych ziół, Owoców i Warzyw z 20-letnim doświadczeniem na Rynku.

Dla zaspokojenia potrzeb alpinistów, żeglarzy, turystów i innych ekstremalnych sportowców Lyovit użył swojego doświadczenia i rewolucyjnej Technologii do stworzenia pierwszej Linii liofilizowanych posiłków w 1998 Roku. Produkty nosiły nazwę "Lyofood" i zostały BARDZO Pozytywnie przyjęte przez Rynek.

Pomysłowość i pasja zespołu LYOFOOD w połączeniu z Technologią i know-how FIRMY Lyovit stanowią doskonały fundament do stworzenia wyjątkowych Produktów.

'96

W związku z dynamicznie rosnącym zapotrzebowaniem na liofilizowaną żywność Lyofood będący dotychczas częścią FIRMY Lyovit, zdecydował o powstaniu odrębnej Marki. Tak powstał LYOFOOD. Nowe Wzornictwo, Nowe Opakowania i sprawdzona jakość pozwoliła marce LYOFOOD na stworzenie nowej Linii produktowej LYO EXPEDITION.

W 2013 produkty LYOFOOD zdobyły nagrodę Gold Award Przemysł odkryty.

Nagroda OutDoor Industry jest najważniejszą i najbardziej rozpoznawalną Nagrodą w branży. ZŁOTA nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia jakościowe INNOWACYJNE i Projektowe.

Co powiedzieli sędziowie: "Te liofilizowane posiłki są najsmaczniejsze z obecnie dostępnych na Rynku. LYO EXPEDITION oferuje Różne rodzaje pysznych dań, nawet liofilizowane owoce są dostępne. WSZYSTKIE posiłki są Wolne od konserwantów i sztucznych dodatków. Opakowanie również zostało udoskonalone: ​​Teraz jest zamykane ".