(edited)
DE EN FR ES PL
Z kodem rabatowym SPRING15: 15% zniżki na produkty nieprzecenione przy zakupach za min. 130zł.

Wysyłka

Koszt wysyłki
Koszt wysyłki zawiera 23% VAT
POLSKA
 

GLS standard 16,00 PLN GLS 12:00 service 25,00 PLN

 

DPD standard 14,00 PLN 
DPD standard za pobraniem 17,50 PLN
    DPD Darmowa wysyłka od  200 PLN

 

 

Paczkomaty Inpost 12,00 PLN

Odbiór osobisty do godziny 15:00
Lyofood  ul.Olszewskiego 21 Kielce

 

Czas dostawy

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast. Jeśli zamówione produkty są dostępne w magazynie, zostaną wysłane do Ciebie w ciągu 24 godzin. W przypadku przedpłaty, zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Czas dostawy GLS standard oraz DHL standard to jeden do dwóch dni roboczych, GLS 12:00 service to dostawa do godziny 12:00 kolejnego dnia roboczego.Możesz odebrać swoje zamówienie osobiście tego samego dnia jeżeli zostało złożone do godziny 11:00 w dwóch lokalizacjach. W naszym magazynie do godziny 15:00 lub od 16:00 do 22:00 na ściance wspinaczkowej Mobius Studio.

 

 
Po przygotowaniu twojego zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem oraz numerem przesyłki.
Monitoruj swoją przesyłkę wprowadzając jej numer:
Śledzenie paczek GLS
Śledzenie paczek DPD
Śledzenie paczek Inpost
 
Wysyłka do innych krajów na zapytanie
kontakt@lyofood.com

Jeśli chcesz by twoja paczka została dostarczona do innego kraju, napisz do nas a wyślemy ci szczegółową wycenę.

 

Płatność

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, bez względu na wybrany sposób płatności.

Aby użyć PayPal, musisz jedynie założyć konto online. Możesz także użyć karty płatniczej lub kredytowej jako metody płatności PayPal. Teraz możesz dokonać płatności łatwo i szybko. Zamówione produkty wysyłane są od razu po dokonaniu płatności.

Używając PayPal możesz dokonać płatności kartą kredytową. Nie musisz posiadać konta PayPal. Zamówione produkty wysyłane są natychmiast po zakończeniu płatności.

 

Sofort Banking to metoda płatności poprzez przelew bezpośredni. Płatność jest natychmiastowa i nie wymaga posiadania karty kredytowej. Teraz w łatwy i szybki sposób zrealizujesz Przelew na nasz rachunek bankowy. Zamówienie będzie przekazane do realizacji natychmiast.

 

Płatność przelewem

Jeśli wybierzesz płatność przelewem, musisz przekazać pełną wartość zamówienia na numer konta BNP Paribas 43 1750 1110 0000 0000 3883 0775 Odbiór, podając numer zamówienia. Po dokonaniu zamówienia otrzymasz e-mail z instrukcją dotyczącą zapłaty. Zamówione produkty zostaną zarezerwowane (5 dni) i wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Dane do przelewu:

LYOFOOD Sp. z o.o. ul.Olszewskiego 21 25-633 Kielce

BNP Paribas 43 1750 1110 0000 0000 3883 0775

Płatność za pobraniem C.O.D.

Jeśli wybrałeś płatność za pobraniem, twoje zamówienie zostanie wysłane bezzwłocznie a płatności dokonasz podczas odbioru przesyłki od kuriera.

 

 

Zwrot towaru przez konsumenta

Konsument ma prawo zwrócić zakupiony towar, nie podając przyczyny, w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki.

Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym stanie oraz nie nosi śladów użytkowania.

Wraz z towarem należy odesłać dowód zakupu oraz pisemne oświadczenie z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz numer konta, na które mają zostać zwrócone pieniądze.

Jeżeli do zakupionego towaru dodany był inny produkt w promocyjnej cenie lub jako produkt gratis należy go odesłać wraz ze zwracanym towarem.

Zwrot odbywa się na koszt konsumenta, a kwota podlegająca zwrotowi to należność za towar. Zwrotowi nie podlega koszt przesyłki oraz koszt płatności.

 

Adres do zwrotu: Magazyn LYOFOOD ul.Olszewskiego 21 budynek OULU / Moduł C 25-663 Kielce