(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł
  /   Testimonials   /   Erwan Le Lann

Erwan Le Lann

Erwan jest przewodnikiem górskim UIAGM, żeglarzem i podróżnikiem Jest światowej klasy wspinaczem lodowym, base jumper’em i wspinaczem wielko-ścianowym. Przeszedł przez kilka paszportów, zobaczył więcej miejsc w swoim dotychczasowym życiu niż ktokolwiek mógłby sobie to wyobrazić i przetrwał ekstremalne warunki w najdzikszych zakątkach Ziemi.

Od 10 lat pracuje jako International Events and Sponsoring Manager w firmie Petzl. Jest twórcą najlepszego na świecie eventu wspinaczkowego “Petzl RocTrip”.

Erwan o LYO:

“ Od zawsze pociągało mnie nieznane, myślę że dlatego zacząłem się wspinać. Aby zobaczyć jak to jest być tam, w tych niedostępnych miejscach. Podróżuję od 20 lat, każda wyprawa ma momenty w których rozmowa schodzi na temat domowego jedzenia o którym każdy marzy. Sposób w jaki LYOFOOD tworzy swoje produkty, uprawia, gotuje i pracuje nad procesem usuwa tylko wodę pozostawiając witaminy, minerały i strukturę. Posiłki w których możesz rozróżnić ziemniaki od warzyw i mięsa, wszystko to ugotowane ze smakiem. Robi to dla mnie Wielką Różnicę, gdy wiem że spędzę kolejne 4 lata na Wyprawie Maewan używając liofilizowanego jedzenia LYOFOOD.

Z dobrym jedzeniem jest łatwiej! “

dowiedz się więcej o MAEWAN Expedition

4-letnia wyprawa dookoła świata.