(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł

Let's cook something up together

lipiec 06, 2017

Let's cook something up together

Let’s cook something up together! Razem możemy wszystko! Nasz nowy projekt otrzymał nagrodę OUTDOOR Industry Award 2017 w niemieckim Friedrichshafen, podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów branży outdoorowej. Czym zaskoczyliśmy jurorów?


Nasza firma, podejście do biznesu i rozwój od początku uwarunkowane jest tym, kim jesteśmy. Wszystko co robimy, wynika z naszej pasji. W sposób organiczny łączy się w niesamowity splot zdarzeń, jakim jest codzienne życie. Let’s cook something up together! Nie jest chwytem marketingowym, tylko nowym modelem biznesowym, formą współpracy z naszymi ambasadorami. Od lat wspieramy sportowców ekstremalnych, podróżników, pasjonatów, którzy podążają swoją drogą. Podziwiamy ich zaangażowanie, determinację i siłę do pokonywania nowych wyzwań, oraz niesamowity charakter i radość z jaką to robią. Są doskonałym przykładem na to, że życie może być i jest fantastyczną przygodą, pełną radości i niespodzianek, trudnych decyzji, wzlotów i upadków, a każdy dzień jest inny niż poprzedni i niesie z sobą nową nadzieję.


Pokarm dla ciała i ducha.
Jedzenie odgrywa w naszym życiu bardzo ważną rolę. Bezkompromisowo podchodzimy do zdrowia i bezpieczeństwa, dlatego nasze posiłki poza doskonałym smakiem, są idealnie zbilansowane. Wysoko w górach, po trudnej wspinaczce, w czasie ciężkiego rejsu, czy po deszczowym, wyczerpującym biegu w trudnym terenie, szybko przygotowany, ciepły i pyszny posiłek, jest zbawienny. Kiedy organizm wreszcie zaczyna odpoczywać, oddech się wyrównuje i emocje uspokajają się, możemy przy posiłku porozmawiać o tym, czego udało się dokonać, co przeżyliśmy. Wspólne jedzenie, szczęśliwy powrót do bazy, dzielenie się emocjami z innymi, daje radość i nastraja bardzo pozytywnie.


W grupie, zawsze raźniej.
Cokolwiek robimy, w dobrym towarzystwie, jest stokroć ciekawsze i przyjemniejsze. Postanowiliśmy stworzyć dania wspólnie z naszymi ambasadorami, według ich przepisów, ulubionych smaków, po to byśmy wszyscy mogli się nimi cieszyć ze swoimi przyjaciółmi, podczas wypraw czy wyjazdów. Dzięki tym potrawom wszyscy sympatycy sportów ekstremalnych, osoby które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i chętnie uciekają od miejskiego zgiełku, będą mieli możliwość spróbowania tego, co lubią nasi przyjaciele - ambasadorzy.

Dzielić się to troszczyć się.
Dzielenie się, to troska o innych. Gotowe danie jest produktem, którego własność jest wspólna. Znaczy to, że kiedy produkt trafi na półkę sklepową i zostanie sprzedany, część zysków zawsze trafia do twórców tego dania. W świecie reklam, nastawionym na zysk i popularność, sportowcy, którzy osiągają sukcesy, otrzymują kontrakty zapewniające im dochody. Kiedy przychodzi okres spadku formy, kontuzja lub w życiu sportowca dzieje się coś innego, co wyklucza go z kręgu zwycięzców, traci on popularność.  Sponsorzy wycofują się, kiedy są najbardziej potrzebni.

Pierwsze danie już wkrótce będzie dostępne w naszym sklepie. Podczas konferencji prasowej na targach OUTDOOR smakowało wybornie!

Wspólna pasja pozwala tworzyć rzeczy nadzwyczajne. Prawdziwa przyjaźń, jest na zawsze. Taki jest nasz projekt.Zdjęcia: © LYOFOOD materiały prasowe


Zostaw komentarz