(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł

NIESAMOWITE WARZYWA #3 TRAWA JĘCZMIENNA

lipiec 20, 2017

NIESAMOWITE WARZYWA  #3 TRAWA JĘCZMIENNA

Odkwasza organizm, oczyszcza z toksyn i metali ciężkich, utrzymuje w formie, odmładza. Poznaj zielony eko proszek trawa jęczmienna LYO, to zielone oczyszczenie dla ciała i ducha.   

Wszyscy kochają zieloną, soczystą trawę. Zachęca nas do pikniku i odpoczynku latem. Zielone łąki, krowy leniwie wylegujące się i powolnie żujące trawę, przywołują uczucie spokoju i słodkiego nic nierobienia. Puchate króliczki, skubiące młode źdźbła trawy, też kochają zielone. Młoda trawa jęczmienna bardzo dobrze służy człowiekowi, to zielona bomba oczyszczająca organizm. 

 

GO GREEN!

W młodej trawie jęczmiennej jest więcej beta-karotenu niż w marchewce, więcej wapnia niż w mleku, więcej witaminy C niż w pomarańczy i więcej żelaza niż w szpinaku. Co znaczy słowo - więcej? Chodzi o to, że spożywając określoną ilość zielonego proszku z młodej trawy jęczmiennej, my zalecamy 1 łyżkę eko proszku trawa jęczmienna LYO dziennie, zapewniamy sobie wyższą dawkę witamin i minerałów, która lepiej niż podane wyżej mleko, owoce i warzywa, uzupełnia dzienne zapotrzebowanie organizmu na te składniki odżywcze, które są w nich zawarte.

Na odtruciu.


Zanieczyszczenie środowiska, w którym na co dzień funkcjonujemy powoduje, że w komórkach naszego ciała gromadzą się cząsteczki toksyn i metali ciężkich. Komórki umierają, mutują, proces ich odnowy jest zakłócony. Brakuje nam energii, skóra nie wygląda najlepiej, ogólne samopoczucie pozostawia wiele do życzenia. Zielony proszek LYO z ekologicznej, młodej trawy jęczmiennej, działa cudownie odtruwająco. Łatwo przyswajalne witaminy i minerały docierają do komórek organizmu, wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Cynk, selen i miedź mają silne działanie oczyszczające. Wiążą cząsteczki metali ciężkich i usuwają je z organizmu. Chlorofil i beta-karoten wspomagają proces oczyszczania, wpływając zbawiennie na wątrobę. To właśnie ten organ odpowiedzialny jest za usuwanie toksyn z organizmu. Młody jęczmień pomaga zachować odpowiednią równowagę kwasowo-zasadową. Jest to bardzo ważne dla sportowców i osób narażonych na stres.  

 

Alfabet zdrowia.


Bogactwo witamin z grupy B, łatwo rozpuszczanych w wodzie, wspomaga układ nerwowy. Młody jęczmień charakteryzuje się bardzo dużą zawartością witamin C,A,D i E. Są to witaminy „młodości”, które mają silne właściwości przeciwutleniające. Młodość komórek, czyli wspomaganie systemu, dzięki któremu organizm produkuje nowe komórki, jest podstawą dla zachowania zdrowia. 

 

Tylko spokojnie.


Recepta na zdrowie jest dość prosta. Odżywiać się mądrze, wzmacniać organizm ćwiczeniami, zachować sprawność, dzięki wiedzy i logice. Przede wszystkim trzeba „wyluzować”, czyli odpuścić sobie czasem i przestać się przejmować mało istotnymi sprawami. Żyć bez stresu z powodu drobnostek. Ludzki organizm ma doskonałą zdolność regeneracji. Wystarczy go słuchać. Sam się naprawia i leczy, jeśli mu na to pozwolić. Nie namawiamy do rezygnacji z konsultacji lekarskich, kiedy zachodzi potrzeba. Chodzi raczej o ty, by na co dzień zachować równowagę. Według zasady „lepiej zapobiegać, niż leczyć”, zachęcamy do zapewnienia sobie odpowiedniej dawki witamin i minerałów, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania komórek naszego organizmu. Zielony proszek LYOFOOD jest w 100% ekologiczną, młodą trawą jęczmienną. Już jedna łyżka dziennie, pomaga zapewnić organizmowi witaminy i minerały, jakie są nam potrzebne. Proces liofilizacji opracowany przez LYOFOOD pozwala na zachowanie aż 98% wartości odżywczych, jakie posiada świeża roślina. Dzięki swojej formie, skoncentrowana dawka substancji niezbędnych naszym komórkom, w łatwy sposób dociera do nich. Wzbogacaj dietę dodając młody jęczmień do napojów, shake-ów, smoothie czy koktajli, i cieszcie się zielonym. Na zdrowie!

 

Zdjęcia i tekst: © LYOFOOD materiały prasowe

Zostaw komentarz