(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł

Woda kokosowa, najcenniejszy dar natury

czerwiec 16, 2017

Woda kokosowa, najcenniejszy dar natury

Eliksiry, odmładzające toniki, cudowne syropy, remedia na różne choroby, świat pełen jest przepisów na napoje, które w naturalny i cudowny sposób mają poprawiać nasze zdrowie, wygląd oraz samopoczucie. Jest jednak jeden, którego nie da się przyrządzić samemu. Od natury dostaniemy to, co najlepsze.

Jeśli wystarczająco dużo uwagi jej poświęcimy, odnajdziemy to, co ma do zaoferowania, zostaniemy wynagrodzeni. Woda kokosowa jest na to najlepszym przykładem.

Kiedy owoc palmy kokosowej jest jeszcze zielony, w jego wnętrzu zbiera się płyn. Woda, która wędrowała od korzeni, przefiltrowana przez drzewo, pełna witamin, minerałów i enzymów. Napój gotowy do picia. Znajomość procesu dojrzewania owoców jest najważniejsza. Zmiany zachodzące w owocach mają wpływ na ich wartości odżywcze, formę i smak. Płyn w bardzo młodym owocu nie jest smaczny, nie ma w nim jeszcze dużej ilości drogocennych składników. W starszych i mocnej dojrzałych orzechach, płyn zmienia się w gęściejsze mleczko, więcej jest zwartego miąższu. Dojrzały kokos smakuje wybornie. Nie sposób go nie doceniać. Olej, wiórki czy mleczko, szturmem podbiły nasze serca i kubki smakowe.

Woda kokosowa jest najcenniejsza, pozbawiona tłuszczu, doskonale nawadnia i uzupełnia poziom niezbędnych do życia substancji. Jest najlepszym, w pełni naturalnym izotonikiem.

Idealnie zbilansowane elektrolity, takie jak; potas, magnez, wapń, fosfor, sód oraz obecność witamin z grupy B (B1, B2, B3, B5, B6) i witaminy C, sprawiają, że woda kokosowa jest niczym leczniczy płyn fizjologiczny. W wodzie kokosowej znajdują się cytokininy, są to naturalne substancje odpowiedzialne za wzrost i rozwój roślin, nie bez znaczenia dla człowieka. Kinetyna, jako jeden z hormonów roślinnych, jest składnikiem aktywnym, który świetnie wpływa na ludzkie komórki, stymulując je do odnowy.

Wodę kokosową promują i stosują gwiazdy sportu i estrady. Biorąc pod uwagę jej skład, jest produktem bezpiecznym nawet dla małych dzieci. Wszyscy powinniśmy cieszyć się jej zaletami, szczególnie w okresie letnim, w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego, podczas upałów. Dzięki wodzie kokosowej szybko uzupełnimy poziom elektrolitów w organizmie, chroniąc się przed odwodnieniem i przemęczeniem.

Woda kokosowa trafiła na półki sklepowe, cieszy się popularnością wśród osób czynnie uprawiających sport.

Można ją kupić w butelkach, puszkach i kartonikach. Wystarczy otworzyć i wypić. Nie zawsze jednak mamy ją pod ręką, w lodówce czy w torebce. Jest produktem dość drogim. Nie mamy wpływu na sposób przechowywania w hurtowniach czy podczas transportu, a to może mieć wpływ na jej skład i wartość odżywczą.

W LYOFOOD wykorzystując zaawansowaną technologię liofilizacji, udało nam się pozyskać proszek, który w 100% składa się z ekologicznej wody kokosowej.

We własnym laboratorium badamy skład produktu. Wiemy, że oddajemy Wam to, co najlepsze.

Eko woda kokosowa ma wiele zalet. Odżywia, odmładza, wzmacnia organizm. W poręcznej torebce z zamknięciem strunowym, możecie zawsze mieć ją przy sobie. Wystarczy eko proszek dodać do zwykłej wody, by cieszyć się jej smakiem i bogactwem składników aktywnych.

Dzięki procesowi liofilizacji opracowanemu przez LYOFOOD, możemy czerpać z natury bezpiecznie to, co najcenniejsze.

Na zdrowie!

Zostaw komentarz