(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł

Żywność w stanie zagrożenia

październik 18, 2016

Żywność w stanie zagrożenia


Czy możesz sobie wyobrazić, że w pewnym momencie nie będziesz miał dostępu do jedzenia?
Co jeśli powodzie sprawią, że nie będzie można przejść przez ulice? Lawiny odetną miasta od świata zewnętrznego. Brak prądu spowoduje paraliż publicznej infrastruktury i ograniczy dostawy żywności. Miasto zostanie odizolowane z powodu epidemii. 
Nie wspominając już o wojnie lub nuklearnym zagrożeniu...
Brzmi jak coś nierealnego, a nawet jak paranoja? Nie, jeśli spojrzysz na to, co się teraz dzieje na świecie. Tu, gdzie jesteśmy, jest nam dość wygodnie, ale trochę dalej od nas jest już inaczej. Dawno temu rzeczy były inne niż teraz. Jedzenie i woda były niedostępne i to znów może się zdarzyć. Tej jesieni, niemiecki rząd wezwał swoich mieszkańców do zgromadzenia zapasów żywności przynajmniej na 10 dni. Nie panikujemy, ale dzięki trwałym i dobrym zapasom nie musisz się martwić. A jeśli są do tego smaczne, możesz ich użyć w każdej chwili - nie tylko tragicznej czy ekstremalnej.

Jakiej żywności powinieneś szukać podczas robienia zapasów?
szybkiej i łatwej do przygotowania
możliwej do spożycia bez konieczności gotowania
jedzenie powinno być szybkie i łatwe do przygotowania
niewymagającej specjalnych warunków przechowywania
kompaktowej i lekkiej
łatwej do przewożenia
z długim okresem przydatności do spożycia

Brzmi jak niemożliwe?

Niekoniecznie! Oto kilka gotowych do spożycia liofilizowanych posiłków, które nasza firma produkuje już od 25 lat. Posiłki te nie tylko spełniają wszystkie wymagania, ale również są w 100% naturalne i pyszne. Mamy wybór dla wegetarian oraz wegan, jak i również dla ludzi nietolerujących glutenu i laktozy. Nasze produkty zdobyły opinię najbardziej smacznych posiłków outdoorowych na rynku, wygrywając kilka nagród, tak jak Gold Outdoor Industry Award.

 

Ściśle pracujemy z najlepszymi sportowcami na świecie, którzy używają naszych produktów w ekstremalnych warunkach. Nasze dania zdobyły najwyższe góry, przemierzyły największe pustynie i przepłynęły najdłuższe regaty. Ekstremalne gorąca, zimna czy wilgotność nie stanowią problemu. Dzięki naszej technologii produkty zawierają witaminy i wartości odżywcze w każdych warunkach.

Nasze dania są łatwe w przygotowaniu w każdych warunkach- dodaj tylko gorącą wodę, a jedzenie dzięki nabraniu wody, stanie się takie jak normalny domowy obiad.

 


W przypadku katastrof może dojść do braku dostępu do wody. Nasze posiłki są wcześniej gotowane i w razie nagłego wypadku, można je zjeść bez uwadniania.
Nasze jedzenie jest bezpieczne! Produkty są wielokrotnie testowane w naszym laboratorium, jak również w laboratorium zewnętrznym.

W niektórych sytuacjach gromadzenie śmieci może stac się problemem. By uniknąć dodat-kowych odpadów, nasze posiłki mogą być przygotowane i zjedzone bezpośrednio z opa-kowania. Jedynym odpadem jest mała torebka.


Nasze 10-dniowe opakowanie oferuje jedzenie potrzebne dla jednej osoby na 10 dni.
Oferujemy dwa różne menu: wegetariańskie oraz dla osób jedzących mięso. Zawierają one śniadania, zupy, dania główne, owoce jak również warzywne i owocowe proszki, które są idealne do przygotowania zdrowych napojów. Zestawy są łatwe i szybkie do przygotowania, a smakują naprawdę świeżo.


Nie zwlekaj dłużej! Zadbaj o siebie, swoją rodzinę i przyjaciół oraz udostępnij im link, by wszyscy mogli być bezpieczni.
Zostaw komentarz