(edited)
DE EN FR ES PL
Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciagu 24 godzin. Darmowa wysyłka na terenie Polski od 200zł

NIESAMOWITE OWOCE #4 JAGODA

maj 18, 2017

NIESAMOWITE OWOCE #4 JAGODA

SKARB Z LASU, CZARNA JAGODA TO OWOC, KTÓRYM NASI PRZODKOWIE LECZYLI DOLEGLIWOŚCI ZWIĄZANE Z UKŁADEM POKARMOWYM. CHRONI SERCE I ZAPEWNIA DOBRY WZROK. ANTOCYJANY SPOWALNIAJĄ PROCESY STARZENIA KOMÓREK. OGROMNA MOC TKWI W MALEŃKICH, CZARNYCH KULECZKACH.

Skąd popularność dziecięcej piosenki o jagodach? „Jesteśmy jagódki, czarne jagódki…”. Nie wszystkie owoce i warzywa są tak mocno „promowane”. Tymczasem, jagoda ze względu na swoją popularność, powszednieje. Jagody są bezsprzecznie pyszne, ale nie jest to ich jedyna zaleta.

NATURALNE LEKARSTWO

Jagody od dawien dawna są znane i stosowane w czasie dolegliwości trawiennych, biegunek. Ich silne właściwości przeciwzapalne, pomagają w leczeniu wirusowego zapalenia układu pokarmowego. Skutecznie walczą z bakteriami, gronkowcem i paciorkowcami. Proszek z jagody LYO POWDERS jest doskonałym środkiem, bezpiecznym nawet dla dzieci, który skutecznie leczy biegunkę. Wystarczy jedna łyżeczka proszku rozpuszczona w niewielkiej ilości wody i leczniczy napój jest gotowy.

ZACHOWAĆ JASNOŚĆ WIDZENIA

Wzrok pogarsza się z wiekiem, warto wiedzieć, że istnieją naturalne środki opóźniające procesy starzenia. Antocyjany odpowiedzialne za ciemny kolor jagód, są zbawienne dla naszego zdrowia, pełniąc funkcję ochronną. Luteina jest silnym antyoksydantem, niezbędna w organizmie musi być dostarczana z pokarmem. Jest substancją wrażliwą, która traci swoje właściwości w procesie gotowania. Chroni oko, niczym naturalny filtr przeciwsłoneczny. Zeaksantyna jest obecna w siatkówce oka. Czarne jagody charakteryzują się dużą zawartością tych substancji. Mają dobroczynne działanie dla naszych oczu, poprawiają widzenie nocne. O stałą obecność jagód w diecie muszą zadbać osoby spędzające dużo czasu przed komputerem, zawodowi kierowcy i piloci. Ponadto osoby genetycznie zagrożone zaćmą lub jaskrą.

SPRAWY SERCOWE

Owoce jagody zawierają substancje, które uszczelniają naczynia krwionośne oraz rozszerzają naczynia wieńcowe. W ten sposób obniżają ryzyko zawału mięśnia sercowego u osób z miażdżycą, oraz u wszystkich z podwyższonym poziomem cholesterolu. Nie da się przecenić korzystnego wpływu jagód na układ krążenia. Ogromne ilości związków fenolowych, wapń, magnez, potas, siarka, żelazo oraz witamina C i B6, to doskonała mieszanka, prosto z natury.

MŁODOŚĆ I URODA

Antyoksydanty w jagodach skutecznie spowalniają procesy starzenia, jednocześnie przyspieszając regenerację komórek organizmu. Dzięki nim skóra staje się elastyczna i jędrna, a poziom jej nawilżenia znacznie się poprawia. Normalizuje się praca gruczołów łojowych, zapewniając skórze zdrowy blask młodości.

LATO ZAMKNIĘTE W TOREBCE

agody są owocami sezonowymi, a powinniśmy je spożywać przez cały rok, każdego dnia. Ekologiczne jagody w formie proszku LYO POWDERS to 100% owoców, pełnych dobroczynnych składników odżywczych, skoncentrowany smak i aromat. Wzbogacaj dietę dodając proszek LYO POWDERS do owsianki, smoothie, jogurtu, herbaty, ciasta, a nawet lodów. Jedna łyżeczka proszku, to aż 35g świeżych jagód. W 100 g proszku znajdziesz 547 mg potasu i 19 mg witaminy C. Proces liofilizacji owoców z ekologicznych upraw gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia bogactwo witamin i minerałów.

Powszechnie znane i lubiane jagody, leśne skarby, których zbieranie to radość i zabawa. Fioletowe języki, smak pierogów z jagodami i jagód ze śmietaną, to właśnie cudowne lato. Jagoda LYO POWDERS przywoła ten smak i jego wspomnienie, każdego dnia. Na zdrowie ?

KUP TERAZ

Zostaw komentarz